مشاوره اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکتهای بازرسی فنی (مشاوره 17020)

ارائه کلیه خدمات مشاوره استقرار الزامات استاندارد 17020، آموزش الزامات استاندارد 17020، ممیزی داخلی براساس استاندارد 17020 به منظور اخذ گواهینامه تایید صلاحیت برای کلیه دامنه شمول های مورد درخواست شرکتهای بازرسی فنی براساس استاندارد ISO/IEC 17020 :2012 (به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09126886382 تماس بگیرید).

مشاوره اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکتهای بازرسی فنی (مشاوره 17020)

ارائه کلیه خدمات مشاوره استقرار الزامات استاندارد 17020، آموزش الزامات استاندارد 17020، ممیزی داخلی براساس استاندارد 17020 به منظور اخذ گواهینامه تایید صلاحیت برای کلیه دامنه شمول های مورد درخواست شرکتهای بازرسی فنی براساس استاندارد ISO/IEC 17020 :2012 (به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09126886382 تماس بگیرید).

مشاوره اخذ گواهینامه تایید صلاحیت شرکتهای بازرسی فنی (مشاوره 17020)
گروه مشاوران تخصصی استاندراد 17020 با بهره گیری از تجارب ارزنده جمعی از اعضاء تدوین کننده استاندارد ملی ایران ایزو آی ای سی 17020:1392 در راستای توسعه استقرار استاندارد گرد هم آمده تا با ارائه تجارب اعضاء خود به شرکتهای متقاضی، زمینه پیشرفت و تعالی و افزایش حضور در بازار کار را برای آنان به ارمغان آورند. خدمات قابل ارائه توسط این گروه به شرح زیر می باشد:
- آموزش و مشاوره در راستای ایجاد توانمند سازی شرکت جهت طراحی سیستم مدیریت بازرسی مطابق با نیاز، فرآیند و نوع فعالیت بازرسی شرکت،
- آموزش و مشاوره جهت نحوه انجام مستندسازی ها مطابق الزامات استاندارد ISO/IEC17020:2012،
- آموزش و مشاوره جهت نحوه اجرای سیستم مدیریت بازرسی براساس ISO/IEC17020:2012،
- آموزش و مشاوره جهت نحوه ایجاد سوابق مرتبط با مستندسازی های انجام شده براساس ISO/IEC17020:2012،
زمینه های ارائه خدمات آموزش و مشاوره این گروه در تمامی حوزه های دامنه فعالیت شرکتهای بازرسی می باشد که به طور اختصار برخی از آنها به شرح ذیل ذکر می گردد:
1- ارائه خدمات آموزش و مشاوره در راستای استقرار استاندارد ISO/IEC 17020 در زمینه بازرسی جوش و آزمونهای غیر مخرب (NDT) سازه های فلزی ساختمانی و صنعتی،
2- ارائه خدمات آموزش و مشاوره در راستای استقرار استاندارد ISO/IEC 17020 در زمینه بازرسی مخازن تحت فشار،
3- ارائه خدمات آموزش و مشاوره در راستای استقرار استاندارد ISO/IEC 17020 در زمینه بازرسی جرثقیل ها،
4- ارائه خدمات آموزش و مشاوره در راستای استقرار استاندارد ISO/IEC 17020 در زمینه بازرسی ادواری مخازن CNG،
5- ارائه خدمات آموزش و مشاوره در راستای استقرار استاندارد ISO/IEC 17020 در زمینه بازرسی ادواری خودرو های گازسوز CNG،
6- ارائه خدمات آموزش و مشاوره در راستای استقرار استاندارد ISO/IEC 17020 در زمینه بازرسی جایگاههای سوختگیری گاز طبیعی فشرده،
7- ارائه خدمات آموزش و مشاوره در راستای استقرار استاندارد ISO/IEC 17020 در زمینه بازرسی آسانسور های برقی براساس استاندارد 6303-1
جهت اطلاع از ارائه هرگونه خدمات لطفا با شماره 09126886382 تماس برقرار نمایید.


(این وبسایت به صورت شخصیت حقیقی اداره شده و هیچ گونه ارتباطی باسازمان ملی استاندارد و مرکز ملی تایید صلاحیت ایران ندارد.)
آخرین مطالب
بایگانی
مشتریان ما
راه های ارتباطی با ما
ثبت نام آنلاین دوره آموزشی
لینک های اساسی
محبوب ترین مطالب

۵ مطلب در فروردين ۱۳۹۵ ثبت شده است

مشخصات و تخصص شرکتهای  متقاضی و تایید صلاحیت شده در فهرست شرکتهای بازرسی فنی صلاحیتدار شرکت ملی گاز ایران جهت استفاده در شرکتهای تابعه گاز بروزرسانی گردیده است.

لینک دریافت فایل قابل دانلود


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۳۰ فروردين ۹۵ ، ۱۴:۵۴
گروه مشاوران تخصصی استاندارد 17020

قابل توجه شرکتهای بازرسی

به شرکتهای بازرسی توصیه می گردد جهت اطلاع از نحوه تعیین بازه های زمانی کالیبراسیون دستگاههای اندازه گیری مورد استفاده در فرآیندهای بازرسی خود از استاندارد ملی با عنوان راهنمای تعیین بازه های زمانی کالیبراسیون دستگاههای اندازه گیری به شماره ISIRI 12964 بهره گیرند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۸ فروردين ۹۵ ، ۱۴:۴۴
گروه مشاوران تخصصی استاندارد 17020

سند کاربرد استاندارد ایران -ایزو آی ای سی 17020 سال 1392 برای تایید صلاحیت نهادهای بازرسی منتشر شد.

اعضای گروه مشاوران تخصصی استاندارد 17020 که جزو اعضای تدوین کننده این استاندارد بوده آمادگی خود را جهت ارائه خدمات مشاوره به متقاضیان اخذ تایید صلاحیت در سراسر کشور جهت طراحی، مستندسازی، پیاده سازی و آموزش در کلیه حوزه های بازرسی فنی در سراسر کشر اعلام می دارد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ فروردين ۹۵ ، ۱۸:۲۲
گروه مشاوران تخصصی استاندارد 17020

دفتر روابط عمومی و ارتباطات بین الملل سازمان ملی استاندارد ایران در پی حادثه دلخراش شهربازی برازجان اعلام کرد : شهربازی برازجان از دو سال پیش تاکنون مجوز استاندارد نداشته است.

جمعه شب و در پایان تعطیلات نوروزی، حادثه‌ای تلخ در شهرستان دشتستان استان بوشهر رخ داد و یک خانم ۳۵ ساله به همراه پسر بچه ۴ ساله‌اش از چرخ و فلک شهربازی برازجان سقوط کردند که این مادر ۳۵ ساله جان خود را از دست داد.

طبق اظهارات مدیرکل استاندارد استان بوشهر: وسایل این شهربازی از 2 سال پیش به علت نقص ایمنی پلمپ شده بود و علیرغم بازرسی های مکرر ، این شهربازی نتوانست مجوز استاندارد را برای ادامه فعالیت دریافت کند.

براساس این گزارش ، به منظور تعمیر وسایل شهربازی و دریافت گواهینامه استاندارد وسایل بازی از سوی اداره کل استاندارد استان بوشهر فک پلمپ و  مدیریت آن مجموعه  متعهد به رفع نواقص موجود شد اما متاسفانه با استفاده غیرقانونی از وسایل بازی در ایام تعطیل این حادثه رخ داد.

طبق ادعای مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز استان مبنی بر ثبت وسایل شهربازی در سامانه اداره کل استاندارد استان ، لازم به ذکر است ، کالاهایی که مشمول استاندارد اجباری هستند برای انجام فرآیند بازرسی و اعطای گواهینامه استاندارد باید در سامانه اداره کل به ثبت برسند و این ادعا نمی تواند پوششی برای خطای صورت گرفته باشد.

متاسفانه در پی تذکرات و اخطارهای مکرر سازمان ملی استاندارد ایران نسبت به عدم بهره برداری از وسایل غیراستاندارد در شهربازی‌ها ، این موضوع از سوی مسئولان جدی گرفته نمی‌شود و برخی افراد خود را متعهد به رعایت آن نمی‌دانند.

  مستندات مربوط به این توضیحات در فایل پیوست قابل مشاهده است.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۶ فروردين ۹۵ ، ۱۱:۳۸
گروه مشاوران تخصصی استاندارد 17020

یکی از راههای کسب درآمد برای شرکتهای بازرسی اخذ مجوز های لازم از نهاد های قانونی کشور می باشد که این مجوز ها و گواهینامه ها جهت شرکت در مناقصات ضروری می باشد. یکی از نهادهای قانونی ارائه دهنده مجوز فعالیت سازمان ملی استاندارد/ مرکز ملی تایید صلاحیت ایران می باشد.

اخذ تایید صلاحیت در حوزه های فنی مانند بازرسی آسانسور، جوش، مخازن تحت فشار، تایید نوع خودرو و ماشین الات کشاورزی و راهسازی و معدنی، جرثقیل و ....  برای شرکتهای بازرسی مجوز فعالیت و همچنین ارجاع کار از طرف سازمان ملی استادارد ایران و وزارت صنایع و معادن و کلیه متقاضیان به دریافت خدمات بازرسی را فراهم می اورد.

گروه مشاوران تخصصی استاندارد 17020 با داشتن تیم قوی و مسلط به تمامی مراحل و فرآیند اخذ تایید صلاحیت از مرکز ملی تایید صلاحیت ایران آماده ارائه خدمات مشاوره به شرکتهای بازرسی در کلیه مراحل طرح درخواست تایید صلاحیت، طراحی سیستم مدیریت بازرسی، استقرار و پیاده سازی آن تا انجام ارزیابی سایت و دفتر مرکزی شرکت و همچنین رفع عدم انطباقهای اعلامی از سوی تیم ارزیابی مرکز ملی تایید صلاحیت می باشد.

شما با اطمینان خاطر می توانید جهت اخذ تایید صلاحیت با ما تماس بگیرید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۹ فروردين ۹۵ ، ۰۸:۲۶
گروه مشاوران تخصصی استاندارد 17020